Facebook YouTube Instagram Twitter

Kalendarz

Museum

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Muzeum Miasta Łodzi poprzez kanał www nie zbiera i nie przetwarza żadnych danych osobowych.

Podczas wizyty na stronie internetowej Muzeum, automatycznie zbierane są anonimowe dane statystyczne, np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych.

Muzeum Miasta Łodzi nie udostępnia żadnych zebranych danych o odwiedzających podmiotom trzecim. W wyjątkowej sytuacji naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa,  Muzeum może być zobowiązane do udostępnienia danych organom wymiaru sprawiedliwości.

Muzeum zastrzega prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Informacje o warunkach korzystania z newslettera

Na witrynie www Muzeum istnieje możliwość dobrowolnego podania adresu e-mail w celu otrzymywania newslettera. Dobrowolne podanie adresu e-mail w formularzu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą e-mailową informacji  na temat oferty kulturalnej oferowanych przez Muzeum Miasta Łodzi i jego Partnerów. Mają Państwo prawo zrezygnować z subskrypcji - używając linka który znajduje się w każdym newsletterze.

Każdemu użytkownikowi newslettera przysługuje prawo do zmiany adresu e-mail. W tym celu należy zrezygnować z subskrypcji używając linku, który znajduje się w każdym newsletterze i zapisać się ponownie, podając nowy adres e-mail.

Wykorzystanie ciasteczek ("cookies")

Strona internetowa Muzeum może wykorzystywać cookies, nie zawierają one żadnych danych osobowych.

E-mailPrint option in slimbox / lytebox? (info) Share on FaceBook

Na skróty

Szukaj:

Oddziały Muzeum