Oferta dla szkół ponadpodstawowych
23 sierpień 2018
Oferta dla szkół ponadpodstawowych

Zajęcia prowadzone dla zorganizowanych grup uczniów szkół ponadpodstawowych w sposób aktywizujący i problemowy prezentują kwestie związane z rozwojem przemysłowej Łodzi oraz historią miasta na tle przemian historycznych i kulturowych Polski i Europy. Ponadto lekcje muzealne oraz warsztaty poruszające tematy z zakresu architektury czy historii sztuki są okazją do poznania wybranych zagadnień praktycznych takich zawodów jak: architekt, urbanista, konserwator i historyk sztuki.

Proponowane tematy zajęć

Temat oraz przebieg zajęć może zostać zmodyfikowany w zależności od potrzeb edukacyjnych uczestników (w tym również od rodzaju i stopnia ich niepełnosprawności). W tym celu prosimy o podanie niezbędnych informacji podczas rezerwacji zajęć.