16 grudzień 2022
Muzeum Miasta Łodzi wyróżnione przez branżę turystyczną

W dniu 15.12.2022 r. podczas uroczystej gali wręczenia nagród XIX edycji konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny 2022 organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną Dyrektor Magda Komarzeniec oraz Paulina Długosz, Kierownik Działu Edukacji odebrały certyfikat dla Muzeum Miasta Łodzi. Wcześniej nasza instytucja została wyróżniona na etapie regionalnym.

Najlepszy Produkt Turystyczny to nagroda przyznawana już od 19 lat przez Polską Organicję Turystyczną we współpracy z regionalnymi organizacjami turystycznymi. Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy laureatami tego wyróżnienia, szczególnie, że Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej to najważniejsza i najbardziej prestiżowa nagroda turystyczna w Polsce.