obrazek dekoracyjny

Nasz dom, nasza rodzina, nasze miasto | warsztaty wielopokoleniowe

11 marca 2023

Prowadzenie: Paulina Długosz
Koszt: 1 zł (bilet ulgowy), 3 zł (bilet normalny)
Zapisy: 692 926 319, 42 307 13 82, edukacja@muzeum-lodz.pl
Zapisy prowadzi Dział Edukacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

W jaki sposób rozmawiać o przeszłości? Jak przekazywać rodzinne historie, aby zrozumiały je następne pokolenia? Podczas warsztatów zmierzymy się z sztuką dobrej komunikacji pokazując narzędzia i metody, które pozwolą nie tylko wzmocnić nasze relacje rodzinne, ale również pokażą, że rozmowa może przełamywać każde bariery. Podczas zajęć dostępne będą pomoce dydaktyczne, które ułatwią uczestnictwo w spotkaniu osobom ze szczególnymi potrzebami. Warsztaty realizowane w ramach projektu “Muzeum? Jasna sprawa”, którego celem jest stworzenie kompleksowego, jasnego i intuicyjnego systemu informacyjno-komunikacyjnego na wystawach oraz oferty edukacyjnej dostępnej dla wszystkich zwiedzających Muzeum Miasta Łodzi.