Warsztaty fotograficzne

29 lipca 2023

Bilety: 1 zł
Zapisy: edukacja@muzeum-lodz.pl lub telefonicznie: 42 307 13 82/ 692 926 319

Warsztaty fotograficzne dla miłośników fotografii. Uczestnicy poznają tajniki wykonywania perfekcyjnych i wyjątkowych zdjęć architektury, sztuki i detali miasta razem z uznanym łódzkim fotografem – Radosławem Stępniem. Na warsztatach dowiecie się jak nie kadrować zdjęć architektury. Poznacie odpowiedzi na pytania co to przesłona oraz czym jest RAW i ISO. Nauczycie się też, jak zrobić efektowne zdjęcie nocą.

Radosław Stępień znany również jako Redman – fotograf, społecznik i organizator wycieczek. Pasjonują go miejsca w Łodzi, które do tej pory były nieodkryte, zapomniane i opuszczone. Jego zdjęcia można oglądać na fanpage’ach: Łódź Nieoczywista i Redman Reaktywacja. Pomysłodawca i organizator Festiwalu Eksploracji Miejskiej, współtwórca „Bałuckiego Kalendarza”, współpracował też między innymi z Uniwersytetem Łódzkim przy projekcie „Uniwersytet Łódzki z innej perspektywy” oraz Urzędem Marszałkowskim przy kampanii „Promuje łódzkie”.

Spotkanie realizowane w ramach projektu “Dzielimy się Łodzią. Ludzie – miejsca – przedmioty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Edukacja Kulturalna 2023.