Ludzie, miejsca, planszówki – rodzinny wieczór gier

3 grudnia 2023
W poszukiwaniu pomysłów na aktywne i kreatywne spędzanie długich, jesienno-zimowych wieczorów zapraszamy na muzealny wieczór planszówek.
Chcecie poznać dawne gry i rozrywki? A może sprawdzić swoją zręczność, zdolność zapamiętywania czy planowania? W specjalnie przygotowanej strefie będzie można spróbować swoich sił w grach przygotowanych nie tylko przez Muzeum Miasta Łodzi. Nie zabraknie także planszówek związanych z naszym miastem i regionem łódzkim.
Wszyscy chętni, niezależnie od wieku, będą mieli niezwykłą okazję do przypomnienia, bądź nauczenia się dawnych, ponadczasowych gier i zabaw, które przynosiły radość nie tylko dzieciom.
Znajdziecie nas w Strefie Wiedzy, na poziomie -1.
W razie potrzeby dostępny jest asystent osoby z niepełnosprawnością.
Spotkanie realizowane w ramach projektu “Dzielimy się Łodzią. Ludzie – miejsca – przedmioty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Edukacja Kulturalna 2023.