przejdź bezpośrednio do treści

Sesje zdjęciowe

Eleganckie wnętrza Pałacu Izraela Poznańskiego pozwalają zachować wspomnienia w unikalnym otoczeniu. Muzeum daje Państwu możliwość organizacji indywidualnych okolicznościowych sesji zdjęciowych w pałacowych wnętrzach. Do powierzchni muzealnych przeznaczonych do realizacji sesji zdjęciowych zaliczają się: Paradna Klatka Schodowa, Sień, Wielka Jadalnia, Sala Lustrzana i Ogród pałacowy.

W celu zapewnienia sprawnego przepływu ruchu turystycznego oraz odpowiednich warunków do wykonania sesji zdjęciowej zaleca się wcześniejsze ustalenie terminu sesji drogą mailową lub telefoniczną w Sekretariacie Muzeum Miasta Łodzi: e-mail: muzeum@muzeum-lodz.pl, tel.: 42 307 26 57 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

CENNIK OPŁAT

ZA UDOSTĘPNIANIE WIZERUNKÓW OBIEKTÓW MUZEUM MIASTA ŁODZI

Wysokość opłat za czynności inne niż wymienione w cenniku ustala się umownie.

Wszystkie stawki podane są w kwotach brutto i uwzględniają należny podatek VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Profesjonalne fotografowanie i/lub filmowanie przez osoby z zewnątrz wyłącznie dla potrzeb osób indywidulanych dla celów okolicznościowych (np. sesje ślubne, narzeczeńskie, chrzestne, komunijne, jubileuszowe, konferencyjne, itp.) bez prawa do publikacji komercyjnych (nie dotyczy sesji reklamowych i produkcji filmowych)

1) Sesje zdjęciowe wyłącznie we wnętrzach Muzeum Miasta Łodzi dla potrzeb osób indywidualnych

Stawka za sesję do trzech godzin: 350,00 zł

Opłata za każdą kolejną rozpoczętą godzinę ponad trzygodzinną sesję: 250,00 zł

2) Sesje zdjęciowe wyłącznie w przestrzeni ogrodu Muzeum Miasta Łodzi dla potrzeb osób indywidualnych: 200,00 zł

3) Sesje zdjęciowe obejmująca wnętrza Muzeum Miasta Łodzi oraz przestrzeń ogrodu Muzeum wyłącznie dla potrzeb osób indywidualnych

Stawka za sesję do trzech godzin: 450,00 zł

Opłata za każdą kolejną rozpoczętą godzinę ponad trzygodzinną sesję: 300,00 zł

W sesjach zdjęciowych mogą brać udział grupy do 10 osób, w tym na przykład: pary ślubne, świadkowie, rodzice i operatorzy czy rodzice, rodzice chrzestni.

Aby zarezerwować przestrzeń, należy zapoznać się z dostępnym poniżej regulaminem.

Regulamin Udostępniania Wizerunków Obiektów Muzeum Miasta

REGULAMIN REALIZACJI OKOLICZNOŚCIOWYCH SESJI ZDJĘCIOWYCH