“Od tkacza do milionera – sukces po łódzku” – warsztaty wakacyjne dla dzieci i młodzieży

10 sierpnia 2023

Koszt: 3 zł
Zapisy: edukacja@muzeum-lodz.pl lub telefonicznie: 42 307 13 82, 692 926 319

Czym jest sukces i jak można go osiągnąć? Jak rozpoznać człowieka sukcesu? W trakcie zajęć spróbujemy odpowiedzieć na te pytania oraz sprawdzimy, w jaki sposób nasze miasto rozwinęło swoją przemysłową karierę, a łódzcy przedsiębiorcy budowali ogromne fortuny. Przemierzając wystawę “Łódź w Europie. Europa w Łodzi” oraz pałacowe wnętrza prześledzimy anatomię sukcesu oraz zastanowimy się, jak w czytelny i widoczny sposób zaprezentować innym swoje dokonania. To wszystko stanie się bazą dla pracy plastycznej w stylu prawdziwych ludzi sukcesu.

Warsztaty realizowane w ramach projektu “Dzielimy się Łodzią. Ludzie – miejsca – przedmioty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Edukacja Kulturalna 2023.