Oprowadzanie po wystawie “NIEDENTHAL” z udziałem Chrisa Niedenthala

29 lipca 2023

Bilety: 1 zł
Zapisy: edukacja@muzeum-lodz.pl lub‌ ‌telefonicznie:‌ ‌42‌ 307 ‌13 82, 692‌ ‌926‌ ‌319‌
Brak miejsc na wydarzenie!

Oprowadzanie po wystawie “NIEDENTHAL” z udziałem Chrisa Niedenthala. Wystawa wybitnego fotografa Chrisa Niedenthala, podsumowującą 50 lat jego działalności jako fotoreportera. Ekspozycja „NIEDENTHAL” prezentuje ponad 200 zdjęć z liczącego setki tysięcy zdjęć archiwum autora, zarówno tych mniej znanych, jak i te ikoniczne, bez których nie da się opowiedzieć o tym fotografie legendzie.

Z okazji 600 urodzin Łodzi nasze miasto ponownie odwiedzi Chris Niedenthal, aby oprowadzić zainteresowanych po wystawie jego fotografii. Fotoreporter opowie o kulisach powstawania zdjęć, podzieli się historiami z lat swojej pracy i zdradzi tajemnice dobrego fotografowania.