logotyp projektu Dzielimy się Łodzią

Quiz o Łodzi – sprawdź, ile wiesz o naszym mieście!

2 grudnia 2023

Koszt: 1,00 zł (bilet ulgowy), 3,00 zł (bilet normalny)

Dlaczego Łódź stała się włókienniczą potęgą? Ile fabryk pracowało w szczytowym momencie rozwoju miasta? Kim był Roman Modzelewski? Ile pawi znajduje się w Pałacu Rodziny Poznańskich? Który budynek w mieście jest najwyższy?

Znasz odpowiedzi na te pytania i chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Weź znajomych i przyjdź na quiz w Muzeum Miasta Łodzi. Czekają na was pytania sprawdzające wiedzę, nietypowe rebusy i mnóstwo dobrej zabawy.

Jeśli jesteś miłośnikiem Łodzi, zarówno tej historycznej jak i współczesnej, to muzealny jest quiz jest idealną okazją, by sprawdzić wiedzę i poznać innych pasjonatów Łodzi.

Spotkanie realizowane w ramach projektu “Dzielimy się Łodzią. Ludzie – miejsca – przedmioty” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Edukacja Kulturalna 2023.